IV Ogólnopolski Konkurs na Rymowankę dla Dzieci o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

2 marca 2023

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje w 2023 roku IV Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie  Rolnym pod hasłem Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy.

Konkurs ma na celu  popularyzowanie wiedzy dotyczącej zapobiegania skutkom niewłaściwego magazynowania i  stosowania w    gospodarstwie rolnym szkodliwych substancji oraz zasad ochrony środowiska naturalnego.

Honorowy Patronat nad Konkursem objął Minister Edukacji i  Nauki.

Konkurs skierowany jest do dzieci urodzonych  w latach 2008-2012, których przynajmniej jeden z rodziców   lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania zgłoszeń do konkursu.

Konkurs polega na ułożeniu rymowanki. Praca konkursowa powinna być złożona do siedziby Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie w terminie do 20 marca 2023 r. pocztą tradycyjną lub elektroniczną z dopiskiem Konkurs rymowankę wraz z formularzem zgłoszeniowym, który stanowi załącznik nr 1   do Regulaminu. Zachęcam Państwa do udziału w ww. przedsięwzięciu. Szczegóły Konkursu znajdują się w Regulaminie