Zawody sportowe szkolne, gminne, międzygminne, powiatowe

• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

22 listopada 2023

Gminne zawody w siatkę 22.11.2023

Dnia 22.11.2023 reprezentacja naszej szkoły brała udział w gminnych zawodach mini piłki siatkowej i piłki siatkowej szkół podstawowych, które odbyły się w Skaryszewie.
Zawodnicy grali w dwóch kategoriach wiekowych.
W kategorii mini piłki siatkowej, nasi chłopcy zajęli II miejce.
W kategorii piłki siatkowej, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli II miejce.
Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą walkę oraz emocje, których mogliśmy doświadczyć.
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie grający w koszykówkę, ludzie grający w piłkę nożną i ludzie grający w siatkówkę

Przejdź do - HydroEnergy 3x3 Basku Cup 29.05.2022
30 maja 2022

HydroEnergy 3x3 Basku Cup 29.05.2022

Dnia 29 maja uczniowie Naszej szkoły brali udział w turnieju koszykówki trzy osobowej pod nazwą Hydro Energi 3x3 Basket Cup w Skaryszewie. Uczniowie klas siódmych i ósmych zmierzyli się z zawodnikami innych szkół. Dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy natomiast IV.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe nagrody.

W pojedynku HydroEnergy 3x3 Basku Cup. PSP Maków dziewczyny zdobyły miejsce 2, chłopcy miejsce 4. Brawo

Przejdź do - GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
17 stycznia 2022

GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 17 stycznia 2022 r. odbył się Gminy Turniej Siatkówki dziewcząt i chłopców. Młodsi grali w mini piłkę siatkową. Dziewczęta zajęły IV miejsce na IV Chłopcy- III/IV Grupa starsza: Piłka siatkowa- Dziewczęta - II/IIi Chłopcy II/ V

Dziewczęta zajęły II/IV A brały udział następujące drużyny: Maków, Dzierzkówek, Chomentów, Skaryszew

Chłopcy II/ V A brały udział następujące drużyny: Makowiec, Maków, Dzierzkówek, Chomentów, Skaryszew I kategoria młodszych Gminy Turniej Mini Siatkówki dziewcząt i chłopców. Dziewczęta IV/IV, chłopcy III/IV Brały udział następujące drużyny: Skaryszew, Makowiec, Maków, Odechów

Gratulujemy

Przejdź do - Powiatowe rozgrywki w piłce nożnej dziewcząt w Jastrzębi
19 października 2021

Powiatowe rozgrywki w piłce nożnej dziewcząt w Jastrzębi

W dzisiejszym dniu, tj. 19. 10.2021 w Jastrzębi w rozgrywkach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt z klas VII-VIII w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczennice PSP im. K. Makuszyńskiego w Makowie w składzie: