Pasowanie na pierwszoklasistę - dn. 26.10.2023 r.

UROCZYŚCIE ŚLUBUJĘ!
26 października 2023r. odbyła się w Naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Był to szczególny dzień,który na długo pozostanie w pamięci każdego pierwszaka. Podczas uroczystości dzieci pięknie śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Największą częścią spotkania, na którą wszyscy czekali było ślubowanie i pasowanie dzieci na uczniów przez Panią Dyrektor Magdalenę Makuch. Pierwszaki głośno i z przekonaniem ślubowały być dobrymi uczniami oraz dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Pi części oficjalnej dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, legitymację szkolne i upominki. Potem na wszystkich czekał słodki poczęstunek. WSZYSTKIM PIERWSZAKOM ŻYCZYMY DUŻO RADOŚCI Z CODZIENNEJ PODRÓŻY W CUDOWNY ŚWIAT NAUKI.