Jesteś tutaj: Start / #Szkoła do hymnu

#Szkoła do hymnu

Z okazji 103. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Makowie została zorganizowana akcja „Śpiewanie hymnu”. Uczniowie wspólnie z Wychowawcami o godz. 11.11 odśpiewali hymn. W szkole na drzwiach każdej klasy powieszono kotyliony, prezentujące biało-czerwone polskie barwy narodowe.

Dnia 10 listopada 2021 roku odbyła się Akademia z okazji Święta Niepodległości - Ojczyzno ma, w wykonaniu uczniów PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Makowie.  Wspólnie odśpiewane zostały pieśni patriotyczne z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Nasi najmłodsi uczniowie z gr 0b razem ze swoją Wychowawczynią p. Martą Leszczyńską przygotowali godła Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości na 11.11.

18 listopada 2022

#Szkoła do hymnu 2022

W imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami!

18 listopada 2022

#Szkoła do hymnu 2021