Program Profilaktyki Zdrowotnej

Samorząd Województwa Mazowieckiego we wrześniu 2022 r. wdrożył do realizacji ,,Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń depresyjnych dla dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego na lata 2022-2024, którego głównym celem jest identyfikacja podejrzenia zaburzeń depresyjnych. Udział w Programie dla uczestników jest całkowicie bezpłatny, ponieważ finansowany jest w całości z budżetu woj. mazowieckiego. Szczegółowe inf. dot. zapisów, godzin i miejsc udzielania świadczeń, dostępne pod linkiem:

Przejdź do - Dlaczego marchewki są zdrowe?
4 kwietnia 2023

Dlaczego marchewki są zdrowe?

Z okazji Dnia Marchewki klasa pierwsza wspólnie z Panią Olą oraz Panią Pauliną wykonała zdrowy sok marchewkowy, dzieci zajadały "wiórki", które powstały po wyciśnięciu soku. Po skosztowaniu soku klasa obejrzała bajkę pt. "Dlaczego marchewki są zdrowe?".

31 marca 2023

DBAMY O NASZE ZDROWIE

Dnia 31 marca 2023 r.  klasa 2a z Panią Martą Kozuń rozmawiała o zdrowym odżywianiu zgodnie z piramidą żywieniową. Z tej okazji uczniowie zrobili soki owocowo-warzywne.
Było pysznie i wesoło!!
Czytaj więcej o: DBAMY O NASZE ZDROWIE