Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży ,,KONIK JAK MALOWANY"

27 stycznia 2023

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. ,,Konik jak malowany". Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew p. Dariusz Piątek.

Głównym celem konkursu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży historii Wstępów oraz jego symbolu, czyli konika. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej z konikiem w roli głównej.

Prace konkursowe z dokumentami zgłoszeniowymi przyjmujemy do 10.02.2023 roku.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Skaryszew.

Konkurs podzielony na następujące kategorie:

Kategoria I - przedszkole i oddziału przedszkolne szkół podstawowych, tzw. klasy 0

Kategoria II - Klasy I-III szkół podstawowych

Kategoria III - Klasy IV-VI szkół podstawowych

Kategoria IV - Klasy VII-VIII szkół podstawowych

Prace wykonane dowolną techniką plastyczną (rysunek, kolaż, wydzieranka). Techniki plastyczne mogą się łączyć. Praca powinna być wykonana w formacie A4.