Konkurs dla uczniów klas 4-6 oraz 7-8 „Eko-kreatywni” w ramach projektu „Czyste Mazowieckie 2022”

1 grudnia 2022

Szanowni Państwo,

W imieniu Dyrektor Biura Wojewody Pani Zuzanny Zacharewicz, uprzejmie informuję, że 9 listopada br. rozpoczął się konkurs plastyczny dla uczniów klas 4-6 oraz 7-8 mazowieckich szkół podstawowych,  realizowany pod nazwą „Eko-kreatywni” w ramach projektu „Czyste Mazowieckie 2022”.

Celem konkursu jest wykonanie modelu ekologicznej zabawki zbudowanej z odpadów (butelki, opakowania, puszki, kartony).

Nawiązują do powyższego, zwracam się do Pani Kurator z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie konkursu wśród mazowieckich szkół podstawowych. W załączeniu niezbędne materiały takie jak: regulamin, karta zgłoszeniowa oraz zgoda na upublicznienie danych.