„UZALEŻNIENIOM MÓWIMY NIE!”

21 września 2022

UZALEŻNIENIOM MÓWIMY NIE!”

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skaryszewie zaprasza na kolejny  wykład  otwarty.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skaryszewie zaprasza  na  wykład  na temat uzależnień wśród dzieci i młodzieży, wczesnym rozpoznawaniu oraz przeciwdziałaniu im.

Tematem będzie ,,Walizka edukacyjna”(postacie narkotyków i akcesoria do ich zażywania, co zrobić, gdy je zauważysz u swojego dziecka, kiedy zawiadomić policję, gdzie szukać pomocy).

Wykład poprowadzi Irmina Małek-Przepiórka, psycholog, seksuolog, psychoterapeuta psychoanalityczny. Od 20 lat działa na rzecz dzieci i młodzieży     w obszarze profilaktyki społecznej przeciwdziałającej uzależnieniom, zagrożeniom związanym z cyberprzestępczością oraz bezpieczeństwem osób starszych.

Zachęcamy do udziału w wykładzie, który odbędzie się 28.09.2022r o godz 16.00  w siedzibie naszej biblioteki. Prosimy o przekazanie wiadomości gronu pedagogicznemu, wychowawcom oraz rodzicom i opiekunom.

Prelekcje można będzie obejrzeć również na kanale YouTube oraz fanpage'u biblioteki.

O pozostałych wykładach, ich tematyce i terminach informować będziemy na bieżąco na stronie www i fanpage'u biblioteki oraz stronie Urzędu Gminy Skaryszew.

Prelekcje realizowane są w ramach projektu MGBP w Skaryszewie pt. „Uzależnieniom mówimy NIE!”,  dofinansowanego z budżetu Gminy Skaryszew w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na Rok 2022.

Zapraszamy serdecznie.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skaryszewie